kasjer sprzedawca

Kasjer- Sprzedawca

Jak wiemy sklep, do którego udajemy się na zakupy, to coraz częściej nie mały sklepik osiedlowy tylko duży sklep zawierający więcej niż artykułu spożywcze. W takim miejscu często robimy zakupy nie tylko z dnia na dzień i nie tylko w kwestii uzupełnienia zapasów żywności. Sklepy te zawierają również produkty z zakresu chemii domowej, kosmetyki, karmy dla zwierząt i wiele innych przydatnych artykułów. Sklepy te najczęściej należą do sieci i często znajduje się ich kilka na terenie miasta. Sieci często otwierają nowe sklepy do których rekrutują pracowników.

Ostatnio jeden z takich sklepów otworzył swój nowy sklep w miejscowości Sośnicowice w województwie śląskim i do tego właśnie sklepu poszukuje pracowników. Praca w Sośnicowicach jest dostępna dla osób zainteresowanych pracą w charakterze kasjer-sprzedawca. Pracodawca zaznaczył w ogłoszeniu, że osoby kandydujące nie muszą posiadać doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, ponieważ sieć sklepów oferuje dla swoich pracowników szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych.

Pracodawca zapewnia swoim pracownikom otwartą ścieżkę kariery i możliwość awansu i podkreśla już w ogłoszeniu, że większość stanowisk kierowniczych w sklepie pochodzi z wewnętrznych awansów. Praca zapewniona jest w systemie dwuzmianowym w godzinach otwarcia sklepu tj od 7do 21. W kwestii kasjera będzie również leżeć robienie raportów kasowych po swojej zmianie i liczenie stanu kasy. Każdy z pracowników dowie się jak to robić na specjalnym szkoleniu.